Informace o turnaji

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

28.7.U16 & U19: Mladíci vyhrávali i ve čtvrtekJan ŘápekČtvrtý den stejný jako dny předchozí. Mládežnické týmy na svým evropských šampionátech hráli a opět vyhráli. Kadeti jeden zápas, junioři dva.
27.7.Junioři pokračovali ve výhrách i třetí denJan ŘápekI ve středu čekali juniorský tým dva zápasy. A oba Češi zvládli s přehledem. Pokaždé sice v krizový třetí den měli pomalejší vstup do utkání, ale pak oběma soupeřům dali rozdíl.
27.7.Skvělá zpráva pro budoucnost, hodnotí turnaj šestnáctiletých autor myšlenkyJan ŘápekMistrovství Evropy v juniorské kategorii je už zaběhlý turnaj. Šampionát nižší kadetské kategorie do šestnácti let je ale novinkou. Myšlenku na jeho založení do hlav funkcionářů zasadil dánský kouč Niels Kirstein.
26.7.Chceme tu hrát i v sobotu, říká izraelský trenérJan ŘápekTým ze Svaté země je už pravidelným účastníkem evropských šampionátů. A přestože se jako obvykle prezentuje bojovným výkonem a velkým nasazením, medaile Izraelcům stále uniká. To by se ale podle trenéra Coreyho Vynera mohlo brzy změnit.
26.7.Šestnáctka pokračuje vítězně. Opět porazila Izrael i DánskoJan ŘápekTřetí den mají za sebou čeští reprezentanti kategorie do šestnácti let. A jak už je na probíhajícím šampionátu zvykem. Opět se jim dařilo. Tentokrát si během dne připsali hned dvě výhry.
26.7.‚Já na bráchu, brácha na mě.‘ Evropský šampionát nabídl bratrské dvojiceRedakceHistorie si už pamatuje bratry, kteří spolu hráli za softbalovou reprezentaci. Pamatuje si i dvojčata. Hokej, fotbal, baseball nebo tenis. Sourozenecké páry nejsou ve sportu nic nového. Pražský šampionát ale nabízí novou kuriozitu. Dva bratrské páry napříč dvěma týmy ve dvou turnajích.
25.7.Ohlasy U16: Dánsko bylo náročnější, turnaj ale chceme vyhrátJan ŘápekKadetská reprezentace má za sebou své historicky první zápasy na evropském šampionátu. Jak vstup do turnaje hodnotí šéf týmu Dušan Šnelly i hráči samotní?
25.7.Ohlasy U19: Na zápas s Dánskem se muselo koukat pěkněJan ŘápekJuniorská reprezentace měla také velmi podařený vstup do domácího šampionátu. Dva zápasy, dvě výhry. Jak utkání hodnotí sami hráči?
25.7.Druhý den pro šestnáctku: snadná porážka IzraeleJan ŘápekČeští kadeti na svém šampionátu do šestnácti let vstoupili do druhého dne. V úterý měli na programu jeden jediný zápas. A tedy i jediný cíl: porazit Izrael. A tak se i podařilo. Rozdílem třídy. Možná dvou.
25.7.Den druhý: Junioři pokračují bez ztráty kytičkyJan ŘápekDva zápasy, dvě výhry Takový byl ve stručnosti den juniorské reprezentace. Ti už tak v základní části hráli jednou s každým ze svých soupeřů. Teď je čeká druhé kolo.
24.7.Obě reprezentace vstoupily do turnaje vítězněNovotna HelenaReprezentace kadetů i juniorů nezaváhaly a připsaly si první výhry na mistrovství Evropy. Kadeti porazili Dánsko 5:1. Junioři smetli Velkou Británii 16:0.
20.7.Příprava: Tým juniorů cílí na mistrovství světaRedakceNovou kapitolu otevřela česká loni na podzim reprezentace juniorů. Na výběry do jižních Čech se tehdy sjelo 55 zájemců o reprezentační dres v nadcházejícím dvouletém cyklu. Realizační tým pod vedením hlavního trenéra Jaroslava Korčáka vybral na základě kondičních, polařských a pálkařských testů širší kádr 34 hráčů.
19.7.Vrchol pro kadety. Je tu evropská novinkaGabriel WaageSoftbalisté do 16 let se letos dočkali svého vrcholu – 1. Mistrovství Evropy v této kategorii je zde. Zakončil se tak asi tříletý proces diskusí mezi evropskými zeměmi, které se zabývají mužským fastpitchem.
19.7.Ohlédnutí za ME 2015: Jasná cesta za titulemJan ŘápekPoslední juniorské mistrovství Evropy mělo pro domácí jasný průběh. Šampionát hostil severočeský Most a Češi vstupovali jako největší favoriti. Svůj cíl splnili a navázali tak na tituly z let 2011 a 2013. Zlatý hattrick byl doma.